Anasayfa / Evde İş / Naftalin Paketleyerek Evde Çalışın Ek İş Yapın

Naftalin Paketleyerek Evde Çalışın Ek İş Yapın

Naftalin paketleme işi yaparak evden çalışabilir ve ek iş yapabilirsiniz. Evde paketleme işi birçok kişinin tercih ettiği bir ek gelir imkanıdır. Sizde evde boş vakitlerinizde naftalin paketleyerek bütçeniz için ihtiyacınız olan ek kazanç imkanına kavuşabilirsiniz.

Birçok insan günümüzde ikinci bir işe ihtiyaç duymakta veya evde yapabileceği bir ek iş imkanı aramaktadır. Yorucu bir iş olmayan naftalin paketleme işi bir ek kazanç olarak değerlendirilebilir. Günlük arta kalan vakitlerde yapılarak para kazanılabilir. Ek iş arayan evhanımları, öğrenci veya emekliler de evde naftalin paketleme işi yaparak bütçelerine katkı sağlayabilir.

Naftalin paketleme işi veren firmalar paketleri genellikle 100’lük istemektedir. Hazırlanması herhangi bir el becerisi gerektirmemekle birlikte oldukça kolay ve yorucu olmayan bir iştir. 100’erli olarak kilitli poşetlere konulup üzerine firmanın etiketi yapıştırılarak hazırlanmaktadır.

Naftalin Paketleyerek Evde Çalışın

Günlük ayıracağınız 3 yada 5 saatlik bir zaman aralığında aylık 1.400 – 1.500 TL bir kazanca erişebilirsiniz. Firmanın teslim ettiği malzemeleri kullanarak sürekli çalışabilir ve aldığınız siparişleri zamanında yetiştirerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Sizde evde naftalin paketleme işi yapmak istiyor ve ek iş ihtiyacı hissediyorsanız başvuru formu doldurarak firmaya ulaşabilirsiniz.

13 yorum

 1. İstanbul bağcılar göztepe iş için başvuru yapmak istiyorum

 2. Didim merkezde evde sürekli iş arıyorum 5 kişilik ekibiz

 3. Her türlü paketleme işi yapabilirim adet miktarı hiç önemli değil yeterki iş verin ekibim var yardımcı olur musunuz

 4. Merhaba ben yeni evliyim bu işe çok ihtiyacım var aylardır böyle bir iş arıyorum ama bulamadım bir türlü lütfen yardımcı olun zamanında teslim ederim sadece naftalin değil herşeyi yaparım şuan çalışabileceğim tek iş evden iş yapmak

 5. 23 yasindayim mugla yataganda oturuyorum

 6. Naftalin paketleme işi istiyorum

 7. Bana dönüş yapın lütfen kaçtır yazıyorum cevap yok Allah rızası için dönün

 8. Sakarya da oturuyorum naftalin paketleme işi istiyorum

 9. Bende yapabilirim naftalin paketlere bilirim

 10. Bende naftalin paketleme yapmak iştiyom lütfen 3 tane cocugum var onları bakmam için calışmam lazım dişari calişmaya gidwmiyom cocuklarımı bırakcak yerım yok

 11. evde çalışabileceğim işe gerçekten çok ihtiyacım var

 12. Bende naftalin paketleme yapa bilirim altinova sinan mah sen sok 34 kepez antalya

 13. evde her türlü paketleme işi yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir