Anasayfa / Evde İş / Makrome Boncuğu Paketleyerek Evde Ek Kazanç

Makrome Boncuğu Paketleyerek Evde Ek Kazanç

Makrome boncuğu paketleme işi yaparak evde çalışıp para ek kazanç imkanına sahip olabilirsiniz. Birçok evde çalışma imkanları arasında bulun paketleme işleri çoğu insana ek iş kaynağı oluşturmaktadır. Evhanımları, emekliler, öğrenciler, ek iş arayanlar, sizde ev ortamında günlük birkaç saatinizi ayırarak aylık veya haftalık belirli bir ek gelir imkanına kavuşabilirsiniz.

Makrome Boncuk Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Makrome boncuklar çeşitli ebatlarda ve renklerde bulunmaktadır. Kırmızı, yeşil, mor, sarı, pembe, lila, siyah, mavi, beyaz gibi birçok renk çeşidi mevcuttur. Bu boncuklar tek renk olarak paketlenebildiği gibi firmanın isteği doğrultusunda karışık olarak da paketlenmektedir. 25, 40 ve 50’lik olarak paketlenmektedir. Makrome boncuğu paketleme işini firmalar evlere ek iş olarak vermektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Evde yapılan paketleme, montaj, katlama, dikme, dizme gibi işlerde firmalar adet başı ücret ödemektedir. Bu yüzden kazancınız günlük bu iş için ayırdığınız süreye bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Günlük olarak 4 – 6 saat arasında makrome boncuk paketleme işi yaptığınızda aylık kazancınız 1.250 – 1.500 TL civarında olacaktır.

Verilen siparişleri gününde teslim ederek ve titizlikle hazırlayarak daha fazla iş alabilirsiniz. Firmalara gerekli olan boncuk ve ambalajları teslim etmektedir.

Sizde evde makrome boncuğu paketleyerek çalışmak istiyorsanız Başvuru Formu doldurarak firmaya ulaşabilir ve ek iş imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir