Anasayfa / Evde İş / Evlere Anahtarlık Montaj İşi

Evlere Anahtarlık Montaj İşi

Evde çalışmak isteyenler için anahtarlık montaj işi. Ek iş yapmak isteyenler için evlere anahtarlık montaj işi veren firmalar vardır. Sizde bütçeniz için gerekli olan ek gelir ihtiyacınızı boş vakitlerinizde anahtarlık montajı yaparak karşılayabilirsiniz.

Ev ortamında yapılabilecek işler arasında, paketleme, kutulama, katlama gibi işlerin yanı sıra montaj işleride ön plana çıkmaktadır. Birçok firma zaman alan bu tür işleri evden çalışmak isteyenlere vererek dar gelirli vatandaşlar için bir ek iş kapısı oluşturmaktadır.

Montaj İşi Yaparak Ayda 1.000 – 2.000 TL EK Gelir

İşini düzgün yapabilen ve zamanında teslim edebilenler için her zaman bir iş imkanı mevcuttur. Bu nedenle firmalar teslim ettiği ürünlerin zamanında yapılmasını talep etmektedir. Ayrıca evde kolaylıkla yapabileceğiniz anahtarlık montaj işinde ne kadar çok sipariş alırsanız ve vakit ayırsanız kazancınızda eşit oranda artacaktır. Günlük ayırdığınız vakite bağlı olarak 1.000 – 2.000 TL arası bir gelire erişebilirsiniz.

Evde anahtarlık montaj işi yaparak çalışan ve ek iş yapan birçok kişi bu yolla ev ekonomisine katkı sağlamaktadır. Özellikle evhanımları ve emekliler için önemli bir ek iş imkanı oluşturmaktadır. Herhangi bir el becerisi gerektirmeyen kolay bir çalışma imkanıdır.

Sizde evde anahtarlık montaj işi yaparak para kazanmak istiyorsanız başvuru formu ile müracaat ederek firmalara ulaşabilirsiniz.

9 yorum

  1. Merhaba Aksaraydan yazıyorum evde anahtarlık işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. izmir karabağlarda oturuyorum iki kişiyiz anahtarlık montaj işini yapmak istiyoruz

  3. izmir karabağlarda oturuyorum iki kişiyiz anahtarlık montaj işini yapmak istiyoruz daha önce anahtarcıda çaılştım biliyorum

  4. Merhaba ben merve 5 kişiyiz işsiziz ek gelire ihtiyacımız var istanbul eyüpte oturuyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz

  5. işe ihtiyacım var ben yapabilirim sorunsuz bir sekilde

  6. Merhaba buise cok ihtiyacimvar lutfen donusyapın antalyada oturuyorum

  7. Ekip başıyım 20 çalışma arkadaşım var İstanbul/Bağcılar’da dükkanım var

  8. İstanbul kagithane gultepede oturuyorum ev de yapacak is arıyorum paketleme boncuk katlama gibi

  9. Sakarya Serdivan da ikametgâh ediyorum. Hızlı pratik ve temiz çalışıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir