Anasayfa / Evde İş / Evde Sarma Boncuk Yaparak Çalışın

Evde Sarma Boncuk Yaparak Çalışın

Sarma boncuk yaparak evde çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Havlu ve yazma kenarlarında kullanılan bu boncukları evinizde hazırlayarak ek iş yapın. Eli iğne tutan herkesin kolaylıkla yapabileceği sarma boncuk yapımı ile sürekli para kazanabileceğiniz bir ek işe sahip olabilirsiniz.

Evden çalışmak isteyenler için birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Günümüzde artan ekonomik giderler ve yetmeyen bütçeler nedeniyle bu tür iş imkanlarına yönelenlerin sayısı da giderek artmaktadır. Firmalar bazı işler ek iş olarak değerlendirip bunları evden çalışmak isteyenlere vererek parça başı ücret ödemektedir.

Evden çalışarak para kazanmanın en iyi yönlerinden bir tanesi de üretilen ürün kadar kazanç sağlanmasıdır. Bu nedenle ek iş yaptığınızda günlük ne kadar fazla süre ayırırsanız o kadar gelir elde edebilirsiniz. Özellikle havlu kenarlarının süslenmesinde oldukça fazla talep gören bu boncuğun yapımını evinizde yaparak ve çeşitli renklerdeki iplerle üreterek ek gelir imkanına sahip olabilirsiniz.

Firmalar boncuk ve ipi teslim ederek boncuk başı ücret ödemektedir. Evde üretimini yapacağını bu sarma boncukları el emeğinizle hazırlayarak teslim edip aylık 1.400 – 1.600 Lira arasında bir kazanca erişebilirsiniz.

Sizde evde sarma boncuk işi yaparak para kazanmak istiyorsanız Başvuru Formu doldurarak firmalara erişebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

6 yorum

  1. İşi yapabilirim başvuru yapmsk istedim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Ben ve komşularına bir ekibiz daha önce böyle evlere işler aldık ve tecrübeliyim bize bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

    • Bu işi yapabilirim.yeni evliyim.ve çalışmıyorum .evde çok fazla boş vaktim var.bos vakitlerimi nakite çevirmek istiyorum.ankara beypazarından yazıyorum iletisime geçerseniz sevinirim

  3. Gebzede oturuyorum eviden is yapmsk istiyorum hep evdeyiz her is gelir elimden isi istenilen zamanda teslim ederim

  4. İstanbul Maltepe de yine çok ihtiyacım var

  5. Merhaba bende evde boncuk sarma veyahut montaj işi yapmak ıstiyorum lütfen banada yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler haber verirseniz sevinirim ne olursunuz kocaeli izmit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir