Anasayfa / Evde İş / Evde Kumaş Düğme Yapımı İle Ek İş

Evde Kumaş Düğme Yapımı İle Ek İş

Kumaş düğme yaparak ek iş yapın. Evde çalışmak isteyenler için birçok alternatif seçenekler bulunmaktadır. Bunlar arasında el emeği ile üretilen ürünler de vardır. Kumaş kaplamalı düğmelerde bunlardan bir tanesidir. Sizde evde boş zamanlarınızda düğüm kaplaması yaparak çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.

Evlere düğme kaplama işi veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmalar düğme ve çeşitli desenlerdeki kumaşı teslim ederek, yapılan iş kadar ücret ödemektedir. Özellikle evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen evhanımlarının el emeği ile yapabileceği iş olan kumaş düğme yapımı kolay ve kazançlı bir iş imkanıdır.

Kumaş Düğme Yaparak Evde Çalışın

Çeşitli desenlerdeki kumaşları düğmelere uygulayarak firmanın istediği sayıda üretip bu yolla evde çalışabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz bir kazanca sahip olabilirsiniz. Herhangi bir el becerisi istemeyen kumaş düğme işinde el emeğinizle çalışarak günlük 4 – 5 saatlik bir sürede aylık 1.500 – 2.000 TL arası bir gelire erişebilirsiniz.

Ev ekonomisine destek olmak amacıyla çalışmak isteyen evhanımları için düğme kaplama kolay ve eğlenceli bir iş imkanıdır. Firmaların size teslim ettiği kumaşlar ve düğmeleri kullanarak hazırladığınız kumaş kaplama düğmeleri titiz bir şekilde hazırlayarak daha fazla sipariş alabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Sizde evde kumaş düğme işi yaparak ek iş yapmak istiyorsanız Başvuru Formu doldurarak firmalara ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

11 yorum

 1. Merhaba evde bu işi rahatlıkla yapabilrim grubumuzda var hem.

 2. Mevlüde Patlak

  Ek gelirim olsun istiyorum o konularda becerikliyim el becerim vardir

 3. İzmir çiğli harmandalı evde yapabileceğim iş istiyorum

 4. İşi biliyorum. Elim hızlıdır. İş almak isterim. Balıkesir/Altıeylül/Plevne Mahallesinde oturuyorum.

 5. Evde düğme işi yapmak istiyorum

 6. Bornova Atatürk mshhalesin de yim ailecek kalabalığız bu işi yaparız..

 7. Izmir karabaglarda oturuyorum dugme isini yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 8. Büşra özken

  10 yıl evde terzilik yaptım annemin sağlık sorunları nedeniyle evde çslışmak istiyorum 2 yıldır evdeyim babam vefat etti ek gelire ihtiyaç var

 9. Kız meslek lisesi nakış bölümü mezunuyum her türlü nakışı işi yapabilirim İstanbul Üsküdar libadiye de oturuyorum benimle irtibata geçerseniz sevinirim

 10. Eskişehir deyim evde iş yapmak istiyorum çocuğum olduğu için evde çalışmak istiyorum nasıl iş olursa yaparım borcumuz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir